Nasz zespół

Kilka słów o nas

Nasz zespół to doświadczone i kompetentne osoby. Znamy globalne trendy i rynki. Kładziemy również nacisk na ciągłą naukę i poszerzanie doświadczenia.

Do naszego zespołu należą:

Marzena Tereszko

Project Manager / Koordynator projektów

Od 13 lat jest związana z promocją firm na rynkach zagranicznych.

Od 2009 roku prowadzi projekty dofinansowane z funduszy unijnych a jej specjalizacja to projekty promocyjne i inwestycyjne. Koordynowała projekty z UE dla ponad 80 firm. Pracowała dla Grupy Inditex w zakresie szkoleń ze sprzedaży bezpośredniej.

Przedsiębiorczość do podejmowania różnych działań zwłaszcza w dziedzinie świadczenia usług, pomysłowość, zaradność, obrotność, operatywność – tego wszystkiego nauczyła ją codzienna praca przez 13 lat prowadzenia projektów w zakresie promocji firm na rynkach zagranicznych.

Prywatnie uwielbia wszystko co Malinowe.

Monika Tuczapska

Manager ds. kontaktów zagranicznych

Od ponad 5 lat czynnie pracuje w branży druku cyfrowego, offsetowego i sitodruku. Z ogromnym powodzeniem zdobywa klientów chcących nagrywać i tłoczyć płyty CD/DVD, robić na nich nadruki a także opakowania do nich oraz drukujących ulotki, katalogi, broszury i inne materiały.

Doradza klientom w zakresie obróbki graficznej plików a w razie potrzeby sama się tym zajmuje, dostosowując je do wymagań klienta i specyfikacji technicznych. Stale współpracuje zarówno z klientami polskimi jak i zagranicznymi, obsługując kraje Unii Europejskiej.

Prywatnie jest osobą niezwykle kontaktową, potrafi rozmawiać z nawet najtrudniejszym rozmówcą. Gaduła kochająca beagle.

Pin It on Pinterest

Share This