Nasze Sukcesy

17 lutego 2023

W ostatnim półroczu pozyskaliśmy dla Naszych klientów 8 mln złotych na projekty inwestycyjne i promocyjne.

Kolejny kwartał dla Naszej Firmy jak również Naszych klientów rozpoczął się samymi sukcesami. Współpraca w zakresie przygotowania dokumentacji aplikacyjnej w tym biznes planów, wniosków o dofinansowanie zakończyła się przyznaniem wsparcia w ramach Poddziałanie 1.5.1 Wdrożenie wyników prac B+R

Dedykowanego na województwo Warmińsko- Mazurskie. Przedsiębiorstwo  Szkłomal ze względu na fakt, iż istnieje na rynku już od 1990 roku opiera się w swej działalności na wiedzy i doświadczeniu branżowym. Jest firmą wyspecjalizowaną w obróbce szkła i jego międzynarodowej dystrybucji. Doskonale prosperująca w regionie warmińsko-mazurskim firma zatrudnia około 100 osób. Produkty firmy ,,Szkłomal’’ trafiają w większości do krajów europejskich, oraz na inne rynki światowe. W kraju produkty firmy spotkać można w ponad 1000 punktach handlowych.

Kolejny Sukces to kolejne podpisane Umowy w ramach działania 3.3.3 – na Go to Brand.  Przedsiębiorcy charakteryzujący się wysoką innowacyjnością swoich produktów jak np. Marka Quiskin czy produkty Spółki Pharmacy Laboratories realizują projekt na promocję swojej marki na rynkach zagranicznych zarówno europejskich jak i poza unijnych.

Naszym Klientom gratulujemy i zapraszamy do dalszej współpracy.

 

Pin It on Pinterest

Share This